Clariti Toric - Porovnejte Ceny

Clariti Toric
(2)

Porovnejte ceny od 303 Kč do 310 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 303 Kč do 310 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).
Zobrazit cenu pro
Velikosti balení

poznámka: některé odkazy mohou být sponzorované.

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 300 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 303 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 303 Kč a nejvyšší je 310 Kč. Ušetřete až 2%.

Kupte si Clariti Toric online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Clariti Toric se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Clariti Toric
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Somofilcon A
 • Obsah vody
  56 %
 • Přenos kyslíku
  57 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 6
 • Průměr čočky
  14.4
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Clariti Toric jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti CooperVision určené k nápravě astigmatismu. Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Somofilcon A, což je silikon-hydrogelový materiál, který propouští velké množství kyslíku do očí, zatímco je stále schopen zadržovat dostatek vlhkosti pro pohodlné nošení.

Kontaktní čočky Clariti Toric mají vyšší obsah vody, který činí 56%, což je podstata pohodlného užívání čoček. Díky jedinečné WetLoc technologii, kterou Clariti Toric využívá, čočky přirozeně přitahují a udržují molekuly vody na svém povrchu a zůstají tak po celý den hydratované. Ta zajišťuje rovnoměrné rozložení vlhkosti po celém povrchu čočky a napodobuje tak přirozený stav hydratace zdravého lidského oka.

Silikon-hydrogelové čočky jsou zdravější alternativou k hydrogelovým čočkám. Poskytují více kyslíku rohovce a v důsledku jejich vysoké propustnosti pro kyslík, oči zůstávají zdravější. Kontaktní čočky Clariti Toric v sobě spojují správnou rovnováhu propustnosti kyslíku, vysoké vlhkosti, nízké modulace, vysokého obsahu vody a nezpracovaného povrchu, čímž vyrábějí čočku poskytující optimální pohodlí a zdraví rohovky.

Doba nošení

Clariti Toric je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Clariti Toric je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Clariti Toric má průměrné hodnocení 5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás