Bausch + Lomb ULTRA One Day - Porovnejte Ceny

Bausch + Lomb ULTRA One Day
(4)

Porovnejte ceny od 1107 Kč do 1313 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1107 Kč do 1313 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1107 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1107 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1107 Kč a nejvyšší je 1313 Kč. Ušetřete až 16%.

Kupte si Bausch + Lomb ULTRA One Day online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Bausch + Lomb ULTRA One Day se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Bausch + Lomb ULTRA One Day
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Bausch + Lomb
 • Materiál
  Kalifilcon A
 • Obsah vody
  55 %
 • Přenos kyslíku
  134 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 6
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.bausch.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Bausch + Lomb ULTRA One Day jsou denní kontaktní čočky od výrobce Bausch + Lomb. Tato čočka je vyrobená z materiálu Kalifilcon A, který umožňuje vysokou propustnost kyslíku 134 Dk/t. Obsah vody v čočce činí 55%.

Čočky Bausch + Lomb ULTRA One Day vynikají zvlášť technologií MoistureSeal a ComfortFeel, které společně zajišťují maximální komfort až po dobu 16 hodin. MoistureSeal technologie zajistí vysoký stupeň vlhkosti díky svým hydrofilním složkám a zachovává 96% vlhkosti po celý den. ComfortFeel technologie udržuje pocit pohodlí díky uvolňování složek, které obohacují a stabilizují slzný film.

Čočky Bausch + Lomb ULTRA One Day jsou také vybaveny vysokým rozlišením optických vlastností pro dosažení perfektní korekce zraku. Tyto kontaktní čočky eliminují nepříjemné sférické aberace, což například zlepšuje vidění při jízdě v noci.

Čočky jsou určeny k jednodennímu nošení, takže péče o čočky je minimální. Jednoduše vyhoďte čočky po použití a na druhý den začněte s novým párem. Čočky mají lehký modrý nádech pro jednodušší manipulaci.

Doba nošení

Bausch + Lomb ULTRA One Day je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

Bausch + Lomb ULTRA One Day má průměrné hodnocení 4 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Doporučení pro vás