Air Optix Aqua Multifocal - Porovnejte Ceny

Air Optix Aqua Multifocal
(4)

Porovnejte ceny od 333 Kč do 413 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 333 Kč do 413 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 313 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 333 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 333 Kč a nejvyšší je 413 Kč. Ušetřete až 19%.

Kupte si Air Optix Aqua Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Air Optix Aqua Multifocal se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Air Optix Aqua Multifocal
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Lotrafilcon B
 • Obsah vody
  33 %
 • Přenos kyslíku
  138 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 6
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Air Optix Aqua Multifocal jsou měsíční kontaktní čočky od výrobce Alcon. Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Lotrafilcon B, který má obsah vody 33 %. Jsou určeny pro denní nošení a jsou vybaveny technologií Precision Transition Design pro jasnou viditelnost na všechny vzdálenosti.

Kromě toho jsou čočky Air Optix Aqua Multifocal vybaveny patentovaným systémem AQUA Moisture, který čočku promazává, podporuje zadržování vlhkosti a zaručuje tak vynikající pohodlí během celé doby nošení. Tato technologie umožňuje prodloužit dobu nošení až na sedm dnů a šest nocí.

Významnou vlastností materiálu Lotrafilcon B je také jeho průchodnost pro kyslík, která je 138 Dk/t. Toto je důležité pro zdraví oka, protože zajišťuje, že oko dostává dostatečné množství kyslíku. Kontaktní čočka Air Optix Aqua Multifocal je tedy ideální pro lidi s presbyopií, kteří hledají kvalitní měsíční čočky.

Doba nošení

Air Optix Aqua Multifocal je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Air Optix Aqua Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Air Optix Aqua Multifocal má průměrné hodnocení 4,5 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás