Air Optix for Astigmatism - Porovnejte Ceny

Air Optix for Astigmatism
(4)

Porovnejte ceny od 290 Kč do 319 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 290 Kč do 319 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 263 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 290 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 290 Kč a nejvyšší je 319 Kč. Ušetřete až 9%.

Kupte si Air Optix for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Air Optix for Astigmatism se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Air Optix for Astigmatism
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Lotrafilcon B
 • Obsah vody
  33 %
 • Přenos kyslíku
  110 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 6
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Air Optix pro Astigmatismus, vyrobené společností Alcon, jsou měsíční torické kontaktní čočky z materiálu silicon-hydrogel. Díky výborné propustnosti kyslíku patří mezi nejzdravější čočky pro astigmatismus na trhu a zaručují pohodlí po celý den.

Tyto kontaktní čočky jsou vyráběné z Lotrafilconu B, což je vysoce propustný materiál pro kyslík s hodnotou propustnosti 110 Dk/t. Mají také poměrně vysoký obsah vody, konkrétně 33 procent, který přispívá k celkovému komfortu nošení.

Air Optix pro Astigmatismus jsou určené k měsíčnímu nošení, což uživatelům umožňuje vyměnit je za nový pár každých 30 dnů. Je důležité si uvědomit, že výrobce už tyto konkrétní kontaktní čočky nevyrábí.

Naproti tomu Alcon doporučuje přejít na novější verzi čoček Air Optix Plus Hydraglyde pro Astigmatismus. Pokud tedy stará verze není k dispozici, mohou zákazníci začít používat novou verzi bez nutnosti nového předpisu.

Doba nošení

Air Optix for Astigmatism je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Air Optix for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Air Optix for Astigmatism má průměrné hodnocení 4,2 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás