Acuvue Vita - Porovnejte Ceny

Acuvue Vita
(3)

Porovnejte ceny od 233 Kč do 266 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 233 Kč do 266 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).
Zobrazit cenu pro
Velikosti balení

poznámka: některé odkazy mohou být sponzorované.

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 233 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 233 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 233 Kč a nejvyšší je 266 Kč. Ušetřete až 13%.

Kupte si Acuvue Vita online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Acuvue Vita se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Acuvue Vita
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Senofilcon C
 • Obsah vody
  41 %
 • Přenos kyslíku
  147 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.4, 8.8
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Kontaktní čočky Acuvue Vita jsou měsíční, sférické čočky vyráběné společností Johnson & Johnson. Používají materiál silikon-hydrogel, konkrétně Senofilcon C, který zaručuje velmi vysokou propustnost kyslíku. Mají obsah vody 41%, což přispívá k jejich celkovému pohodlí.

Díky speciální technologii HydraMax™ mají Acuvue Vita jedinečný systém hydratace, který maximalizuje množství zvlhčujících složek v celé čočce. Tato technologie spolu s tuky a jinými vlhčícími látkami, které jsou do čoček zapuštěny, zajišťuje, že čočky zůstávají vlhké a hydratované po celou dobu nošení, která je 30 dní.

Acuvue Vita jsou vybaveny jedinečným EDGE INFINITY™ designem, což jsou hladké, zkosené hrany čoček, které minimalizují tření a podráždění způsobené mrknutím. Všechny tyto vlastnosti dělají z Acuvue Vita skvělou volbu pro ty, kdo hledají vysoce kvalitní a komfortní měsíční kontaktní čočky.

Doba nošení

Acuvue Vita je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Acuvue Vita má průměrné hodnocení 4,3 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás