Acuvue Vita for Astigmatism - Porovnejte Ceny

Acuvue Vita for Astigmatism
(2)

Porovnejte ceny od 406 Kč do 406 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 406 Kč do 406 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).
Zobrazit cenu pro
Velikosti balení

poznámka: některé odkazy mohou být sponzorované.

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 345 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 406 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 1 obchod a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 406 Kč a nejvyšší je 406 Kč. Ušetřete až 0%.

Kupte si Acuvue Vita for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Acuvue Vita for Astigmatism se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Acuvue Vita for Astigmatism
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Senofilcon C
 • Obsah vody
  41 %
 • Přenos kyslíku
  129 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 4
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Acuvue Vita pro astigmatismus je měsíční torické kontaktní čočky vyrobené z Senofilcon C od Johnson & Johnson pro korekci astigmatismu. Tyto čočky jsou určené pro denní nošení a musí být vyměněny po jednom měsíci. Působivá technologie HydraMax™ maximalizuje a udržuje hydrataci čoček, což zajišťuje maximální pohodlí po celý měsíc, i v náročných podmínkách.

Čočky Acuvue Vita pro astigmatismus mají zakulacený, tenký okraj, který zajišťuje plynulé přilnutí, eliminuje riziko podrážděnosti a zvyšuje pohodlí při nošení. S vodním obsahem 41% a propustností kyslíku 129 Dk/t, tyto čočky pomáhají udržovat oči zdravé a pohodlné.

Díky unikátní technologii urychleného stabilizačního designu, známé také jako BLINK STABILIZED Design, zůstávají čočky na svém místě bez ohledu na to, jak prudké jsou pohyby vaší hlavy a očí. Tato technologie využívá přirozeného mrknutí víček k udržení čoček na správném místě. Takže vidění zůstává ostré a stabilní vždy, bez ohledu na pohyby očí a polohu hlavy.

Doba nošení

Acuvue Vita for Astigmatism je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Acuvue Vita for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Acuvue Vita for Astigmatism má průměrné hodnocení 5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás