1-Day Acuvue TruEye - Porovnejte Ceny

1-Day Acuvue TruEye
(2)

Porovnejte ceny od 1163 Kč do 1298 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1163 Kč do 1298 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1116 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1163 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1163 Kč a nejvyšší je 1298 Kč. Ušetřete až 10%.

Kupte si 1-Day Acuvue TruEye online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

1-Day Acuvue TruEye se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  1-Day Acuvue TruEye
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Narafilcon A
 • Obsah vody
  46 %
 • Přenos kyslíku
  118 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 6
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.5, 9
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

1-Day Acuvue TruEye jsou denní kontaktní čočky vyrobené společností Johnson & Johnson. Jsou prvními na světě vyrobenými z materiálu silicon-hydrogel. Jejich jedinečnost spočívá v použití technologie HYDRACLEAR, která zaručuje zvlhčení čočky. Materiálem, ze kterého jsou tyto čočky vyrobené, je Narafilcon A.

Narafilcon A se vyznačuje vysokou propustností kyslíku, což je 118 Dk/t. Obsah vody v čočkách je 46%, což dále přispívá k jejich pohodlí. Další předností těchto čoček je jejich doba použití, která je jediný den. To znamená, že koncem dne čočky vyhodíte a druhý den použijete nový pár.

1-Day Acuvue TruEye jsou skvělou volbou pro ty, kdo hledají zdraví očí jako prioritu a preferují pocit čerstvých nových čoček každý den. Přestože se pro tyto čočky uvádí, že byly vyřazeny z výroby, stále jsou k dispozici v aktuálním skladovém stavu.

Takže pokud hledáte denní čočky s vysokou propustností kyslíku a vysokým obsahem vody, 1-Day Acuvue TruEye by mohly být pro vás ideální volbou.

Doba nošení

1-Day Acuvue TruEye je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

1-Day Acuvue TruEye má průměrné hodnocení 4 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Doporučení pro vás