TOTAL30 - Porovnejte Ceny

TOTAL30
(3)

Porovnejte ceny od 308 Kč do 373 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 308 Kč do 373 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 308 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 308 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 308 Kč a nejvyšší je 373 Kč. Ušetřete až 17%.

Kupte si TOTAL30 online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

TOTAL30 se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  TOTAL30
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Lehfilcon A
 • Obsah vody
  55 %
 • Přenos kyslíku
  154 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Kontaktní čočky TOTAL30, vyráběné společností Alcon, jsou vysoce kvalitní měsíční silikon-hydrogelové čočky. Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Lehfilcon A a mají vysoký obsah vody, konkrétně 55%. Jejich výrobní proces zdůrazňuje využití kombinace silikon-hydrogelového materiálu s vysokou propustností kyslíku a hydrogelového materiálu na povrchu čočky pro zajištění vyšší vlhkosti.

Čočky TOTAL30 jsou vybaveny technologií Water Gradient, která umožňuje obsahu vody v jádru čočky dosáhnout 55%, zatímco na povrchu dosahuje téměř 100%. Celý tento proces pomáhá udržet čočky měkké a hydratované po celý den. Čočky TOTAL30 jsou také opatřeny technologií CELLIGENT, která napodobuje biologii oka a zabraňuje usazování bakterií a lipidů na povrchu čočky.

Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro denní nošení po dobu 30 dnů, což znamená, že je nutné je každý večer odstranit a očistit vodou a nechat je přes noc regenerovat v obalu na čočky. Všechny tyto vlastnosti dělají z čoček TOTAL30 skvělou volbu pro každého, kdo hledá pohodlí a vysokou kvalitu v jednom balení.

Doba nošení

TOTAL30 je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

TOTAL30 má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání