Biomedics 55 Evolution - Porovnejte Ceny

Biomedics 55 Evolution
(3)

Porovnejte ceny od 144 Kč do 153 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 144 Kč do 153 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 144 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 144 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 144 Kč a nejvyšší je 153 Kč. Ušetřete až 6%.

Kupte si Biomedics 55 Evolution online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Biomedics 55 Evolution se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Biomedics 55 Evolution
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Ocufilcon D
 • Obsah vody
  55 %
 • Přenos kyslíku
  27 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 8
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6, 8.8, 8.9
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution jsou kvalitními výrobky firmy CooperVision s měsíčním nahrazovacím cyklem. Čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Ocufilcon D (45%) a voda tvoří až 55% celkového obsahu.

Biomedics 55 Evolution se vyznačují asférickým vnitřním povrchem s vynikajícím optickým designem. Jejich ultratenké provedení činí tyto čočky obzvláště pohodlnými a dobře snášenými.

Biomedics 55 Evolution díky své sférické aberaci zajistí čisté, jasné a ostré vidění bez ohledu na úroveň korekce, kterou potřebujete. Tyto měsíční kontaktní čočky jsou také schopny korigovat nízké hodnoty astigmatismu a jejich zaoblený okraj poskytuje skvělý komfort.

S Biomedics 55 Evolution získáte skvělou hodnotu za přijatelnou cenu. Pamatujte, že se jedná o zdravotnický prostředek, přečtěte si pokyny před použitím.

Doba nošení

Biomedics 55 Evolution je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Biomedics 55 Evolution má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání