Bausch + Lomb ULTRA - Porovnejte Ceny

Bausch + Lomb ULTRA
(2)

Porovnejte ceny od 225 Kč do 326 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 225 Kč do 326 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 223 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 225 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 225 Kč a nejvyšší je 326 Kč. Ušetřete až 31%.

Kupte si Bausch + Lomb ULTRA online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Bausch + Lomb ULTRA se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Bausch + Lomb ULTRA
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  Bausch + Lomb
 • Materiál
  Samfilcon A
 • Obsah vody
  46 %
 • Přenos kyslíku
  163 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 6
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.5, 8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.bausch.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA jsou vyrobeny z materiálu Samfilcon A. Vynikají jedinečnou technologií MoistureSeal, díky které udržují 95% vlhkosti až po dobu 16 hodin. Tato technologie aktivně bojuje proti vysychání čoček, což může být způsobeno sníženým blikáním při pohledu na svítící obrazovky.

Čočky Bausch + Lomb ULTRA poskytují ostré vidění a pohodlí pro dlouhotrvající nošení během celého dne. Se svým obsahem vody 46% a propustností kyslíku 163 Dk/t, patří mezi kontaktní čočky s vysokou mírou kyslíkové propustnosti. Jejich unikátní výrobní proces umožňuje mimořádně vysokou úroveň tohoto vzvlhčovacího prvku.

ULTRA čočky jsou určeny k měsíčnímu nošení a jsou dobře ovladatelné, opatřené lehkým zabarvením pro snadnou manipulaci. Jsou ideální pro studenty, kancelářské pracovníky a sportovce, kteří hledají komfort a korekci zraku bez potíží.

Doba nošení

Bausch + Lomb ULTRA je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Bausch + Lomb ULTRA má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás