Miru 1 Day Toric - Porovnejte Ceny

Miru 1 Day Toric
(4)

Porovnejte ceny od 1519 Kč do 1598 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1519 Kč do 1598 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).
Zobrazit cenu pro
Velikosti balení

poznámka: některé odkazy mohou být sponzorované.

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1438 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1519 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 1 obchod a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1519 Kč a nejvyšší je 1598 Kč. Ušetřete až 5%.

Kupte si Miru 1 Day Toric online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Miru 1 Day Toric se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Miru 1 Day Toric
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  Menicon
 • Materiál
  Hioxifilcon A
 • Obsah vody
  57 %
 • Přenos kyslíku
  25 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 2
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.menicon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Miru 1 Day Toric od výrobce Menicon jsou měkké kontaktní čočky navržené pro korekci astigmatismu. Vyrábějí se z materiálu Hioxifilcon A s obsahem vody 57%. Jsou určeny pro jednodenní nošení.

Tyto čočky se dodávají v inovativním tenkém blisteru, který je navržen tak, aby usnadnil manipulaci s čočkou. Unikátní technologie Smart Touch zajišťuje hygienické zacházení. Speciální Smart Zone v balení zajistí, že vnitřní strana čočky je vždy obrácená dolů, což znamená, že lze čočku vložit a vyjmout beze dotknutí vnitřní strany, takže vnitřní část zůstane nekontaminovaná až do vložení.

Miru 1 Day Toric také nabízí dynamický asymetrický stabilizační systém, který poskytuje vysokou úroveň pohodlí a stabilitu osy. Unikátní design okraje Centraform Edge pomáhá snížit tření mezi víčkem a okrajem čočky při mrknutí, což odstraňuje podráždění. Čočky jsou navíc lehce modře zbarveny pro snadnější manipulaci.

Doba nošení

Miru 1 Day Toric je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Miru 1 Day Toric je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Miru 1 Day Toric má průměrné hodnocení 4,2 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás