Biomedics 1 Day Extra Toric - Porovnejte Ceny

Biomedics 1 Day Extra Toric
(1)

Porovnejte ceny od 996 Kč do 1118 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 996 Kč do 1118 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 918 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 996 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 996 Kč a nejvyšší je 1118 Kč. Ušetřete až 11%.

Kupte si Biomedics 1 Day Extra Toric online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Biomedics 1 Day Extra Toric se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Biomedics 1 Day Extra Toric
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Ocufilcon D
 • Obsah vody
  55 %
 • Přenos kyslíku
  17 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  0 do 0
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Biomedics 1 Day Extra Toric jsou jednodenní kontaktní čočky určené k korekci astigmatismu, které vyrábí CooperVision. Tato kontaktní čočka je vyrobená z materiálu Ocufilcon D, s vysokým obsahem vody, což je 55%. Díky tomu jsou čočky velmi komfortní k nošení a skvěle sedí na oku.

Pokročilá konstrukce Biomedics 1 Day Extra Toric umožňuje hladký pohyb očního víčka při každém mrknutí a zajišťuje maximální pohodlí. Jednodenní čočky jsou ideální volba pro alergiky a osoby, které chtějí nosit kontaktní čočky jen příležitostně nebo pravidelně, každý den. Díky tomu, že se čočky mění každý den, nevzniká na nich sedimentace, jako je pyl, prach a další nečistoty, která by mohla způsobit rozmazané vidění nebo nepohodlí.

Biomedics 1 Day Extra Toric jsou lehce zabarvené pro lepší viditelnost a snadnou manipulaci. Hygiene a pohodlí, které tato čočka přináší, dělá z Biomedics 1 Day Extra Toric skvělou volbu pro opravu astigmatismu.

Doba nošení

Biomedics 1 Day Extra Toric je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Biomedics 1 Day Extra Toric je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Biomedics 1 Day Extra Toric má průměrné hodnocení 4 na základě 1 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás