Acuvue Oasys for Presbyopia - Porovnejte Ceny

Acuvue Oasys for Presbyopia
(2)

Porovnejte ceny od 733 Kč do 766 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (4 čočky).

Porovnejte ceny od 733 Kč do 766 Kč. Cena je spočítána na měsíc (4 čočky).
Zobrazit cenu pro
Velikosti balení

poznámka: některé odkazy mohou být sponzorované.

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 651 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 733 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 733 Kč a nejvyšší je 766 Kč. Ušetřete až 4%.

Kupte si Acuvue Oasys for Presbyopia online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Acuvue Oasys for Presbyopia se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Acuvue Oasys for Presbyopia
 • Doba nošení
  Dvoutýdenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Senofilcon A
 • Obsah vody
  38 %
 • Přenos kyslíku
  147 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 6
 • Průměr čočky
  14.3
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Acuvue Oasys pro Presbyopia jsou měkké čtrnáctidenní kontaktní čočky od firmy Johnson & Johnson. Tyto multifokální čočky z materiálu Silicon-Hydrogel poskytují vynikající prodyšnost, díky které dosahuje 98% dostupného kyslíku k oku. Navíc technologie HYDRACLEAR Plus zajistí, že budou stále vlhké.

Ačkoli byly Acuvue Oasys pro Presbyopia přestaly být vyráběny, stále zůstávají v oblíbenosti pro uživatele s citlivými očima a ty, kteří tráví dlouhé hodiny před počítačem nebo v klimatizovaných prostorách. Zvláště je ocení lidé trpící suchýma očima, neboť jejich vysoký obsah vody (38%) a vysoká propustnost pro kyslík (147 Dk/t) vytvářejí mimořádné pohodlí a zvlhčování.

Akuvue Oasys pro Presbyopia obsahují patentovaný zvlhčovací prostředek od Johnson & Johnson, známý jako Hydraclear Plus. Tento zvlhčovací prostředek pomáhá udržovat čočky hydratované po celý den. Pokud jsou čočky nosíme denně a každý večer jsou vyjmuty, měly by se vyměnit každých 14 dní. Jejich vysoká propustnost kyslíku však umožňuje prodloužené nošení (7 dní a 6 nocí) bez vymazání. Vždy se však poraďte s očním lékařem nebo optometristou než zahájíte režim prodlouženého nošení.

Acuvue Oasys pro Presbyopia jsou také velmi odolné vůči usazeninám, což přispívá k jejich oblíbenosti mezi uživateli. Stejně tak jejich světle modré zabarvení usnadňuje manipulaci. Všechny tyto vlastnosti činí Acuvue Oasys pro Presbyopia skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlí a funkčnost v jednom balení.

Doba nošení

Acuvue Oasys for Presbyopia je dvoutýdenní čočka. Dvoutýdenní čočky, známé také jako čočky na dva týdny nebo týdenní čočky, se nosí po dobu 14 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Acuvue Oasys for Presbyopia je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Acuvue Oasys for Presbyopia má průměrné hodnocení 5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás