Acuvue Oasys Multifocal - Porovnejte Ceny

Acuvue Oasys Multifocal
(3)

Porovnejte ceny od 633 Kč do 753 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (4 čočky).

Porovnejte ceny od 633 Kč do 753 Kč. Cena je spočítána na měsíc (4 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 633 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 633 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 633 Kč a nejvyšší je 753 Kč. Ušetřete až 16%.

Kupte si Acuvue Oasys Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Acuvue Oasys Multifocal se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Acuvue Oasys Multifocal
 • Doba nošení
  Dvoutýdenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Senofilcon A
 • Obsah vody
  38 %
 • Přenos kyslíku
  147 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 6
 • Průměr čočky
  14.3
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Acuvue Oasys Multifocal jsou kontaktní čočky od výrobce Johnson & Johnson, které jsou určeny pro korekci presbyopie. Tyto čočky jsou vyrobeny z oblíbeného materiálu silikon-hydrogel nazývaného Senofilcon A s obsahem vody 38%. Tento materiál byl důkladně otestován a prokázal vysokou účinnost při zajišťování dlouhodobého komfortu na denní bázi díky své schopnosti stabilizovat film slz.

Acuvue Oasys Multifocal poskytují špičkovou technologii a zároveň vysoký komfort nošení a skvělou viditelnost na všechny vzdálenosti. Velmi tenký okraj čočky minimalizuje interakci s víčkem pro maximální pohodlí. Hybridní zpětná křivka technologie pomáhá přesně umístit čočku a navíc, čočky jsou tónované světle modře pro snadnější manipulaci a mají indikátor náhradní kontakt.

Čočky Acuvue Oasys Multifocal jsou navržené pro denní nošení s výměnou po 14 dnech. Po konzultaci s očním lékařem je také možné je nosit nepřetržitě s výměnným obdobím jednoho týdne.

Doba nošení

Acuvue Oasys Multifocal je dvoutýdenní čočka. Dvoutýdenní čočky, známé také jako čočky na dva týdny nebo týdenní čočky, se nosí po dobu 14 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Acuvue Oasys Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Acuvue Oasys Multifocal má průměrné hodnocení 4,3 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Doporučení pro vás