Acuvue Oasys - Porovnejte Ceny

Acuvue Oasys
(2)

Porovnejte ceny od 288 Kč do 380 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (4 čočky).

Porovnejte ceny od 288 Kč do 380 Kč. Cena je spočítána na měsíc (4 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 285 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 288 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 6, 12 nebo 24 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 288 Kč a nejvyšší je 380 Kč. Ušetřete až 24%.

Kupte si Acuvue Oasys online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Acuvue Oasys se prodává v krabicích po 6, 12 nebo 24 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Acuvue Oasys
 • Doba nošení
  Dvoutýdenní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Senofilcon A
 • Obsah vody
  38 %
 • Přenos kyslíku
  147 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.4, 8.8
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Acuvue Oasys jsou dvojtýdenní kontaktní čočky od předního výrobce na trhu - Johnson & Johnson. Jsou vyráběny ze silikon-hydrogelového materiálu Senofilcon A, což jim poskytuje vysokou propustnost kyslíku až 147 Dk/t. Tato vysoce prodyšná struktura je činí ideálním pro uživatele se citlivými očima a pro ty, kteří tráví hodně času před počítačem nebo v klimatizovaných prostorách.

Díky jejich technologii Hydraclear Plus zůstávají čočky po celou dobu nošení dostatečně vlhké a odolávají usazování nečistot, které by mohly způsobit rozmazané vidění a nepohodlí. Tyto čočky jsou navrženy na denní nošení a jedna sada by měla být vyměněna po 14 dnech. Přestože nemají možnost prodlouženého nošení, jejich vysoká propustnost kyslíku umožňuje očima dýchat a poskytovat celodenní pohodlí.

Dodávají se s lehkým modrým nádechem, který usnadňuje manipulaci, a díky indikátoru vnější/uvnitř se snadno nasazují. S 38% obsahem vody jsou Acuvue Oasys ideální volbou pro ty, kdo hledají rovnováhu mezi pohodlím a zdravím oka.

Doba nošení

Acuvue Oasys je dvoutýdenní čočka. Dvoutýdenní čočky, známé také jako čočky na dva týdny nebo týdenní čočky, se nosí po dobu 14 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Acuvue Oasys má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás