Acuvue Oasys with Transitions - Porovnejte Ceny

Acuvue Oasys with Transitions
(3)

Porovnejte ceny od 466 Kč do 526 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (4 čočky).

Porovnejte ceny od 466 Kč do 526 Kč. Cena je spočítána na měsíc (4 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 401 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 466 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 466 Kč a nejvyšší je 526 Kč. Ušetřete až 11%.

Kupte si Acuvue Oasys with Transitions online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Acuvue Oasys with Transitions se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Acuvue Oasys with Transitions
 • Doba nošení
  Dvoutýdenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Senofilcon A
 • Obsah vody
  38 %
 • Přenos kyslíku
  121 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Acuvue Oasys with Transitions jsou multifokální kontaktní čočky od výrobce Johnson & Johnson. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu Senofilcon A a mají obsah vody 38%, což je ideální pro pohodlné nošení po dobu 14 dnů.

Tyto kontaktní čočky využívají Transitions™ Light Intelligent Technology™, která umožňuje čočkám rychle a plynule se přizpůsobovat měnícím se světelným podmínkám. Tato technologie je automaticky aktivována ve chvíli, kdy se mění světelné podmínky a ztmavuje nebo rozjasňuje čočky podle aktuálního prostředí. Čočky jsou schopny ztmavnout za méně než 60 vteřin a vrátit se zpět na původní průhlednost za zhruba 90 vteřin.

Acuvue Oasys with Transitions jsou navíc vybaveny filtrováním modrého světla, které pochází z mobilních telefonů, televizů, počítačů a ostatních umělých zdrojů. Mají také indikátor vnitřní a vnější strany, díky čemuž snadno poznáte, jak je správně nasadit.

Doba nošení

Acuvue Oasys with Transitions je dvoutýdenní čočka. Dvoutýdenní čočky, známé také jako čočky na dva týdny nebo týdenní čočky, se nosí po dobu 14 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Acuvue Oasys with Transitions je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Acuvue Oasys with Transitions má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Doporučení pro vás