TopVue Premium for Astigmatism - Porovnejte Ceny

TopVue Premium for Astigmatism
(3)

Porovnejte ceny od 359 Kč do 396 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (4 čočky).

Porovnejte ceny od 359 Kč do 396 Kč. Cena je spočítána na měsíc (4 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 359 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 359 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 1 obchod a baleními s 1, 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 359 Kč a nejvyšší je 396 Kč. Ušetřete až 9%.

Kupte si TopVue Premium for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

TopVue Premium for Astigmatism se prodává v krabicích po 1, 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Doba nošení

TopVue Premium for Astigmatism je dvoutýdenní čočka. Dvoutýdenní čočky, známé také jako čočky na dva týdny nebo týdenní čočky, se nosí po dobu 14 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

TopVue Premium for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

TopVue Premium for Astigmatism má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás