Mohu koupit kontaktní čočky online?


09.04.2024 18:19
4 různé kontaktní čočky

Mnoho lidí dnes kupuje své kontaktní čočky u optika. Je to zcela přirozené, protože to je místo, kde čočky nejprve vyzkoušíte a zjistíte, jaké čočky a brýle potřebujete. Ale věděli jste, že si můžete kontaktní čočky koupit i online?

Kupte si kontaktní čočky online

Pokud chcete ušetřit nějaké peníze na svých kontaktních čočkách, můžete je koupit online. Naše data ukazují, že pokud si je zakoupíte online, můžete ušetřit až 50-70% na svých kontaktních čočkách. Musíte jen najít model svých kontaktních čoček online a koupit si kontaktní čočky s správnou dioptrií. Informace o dioptriích a všechny ostatní informace naleznete na krabičce s vašimi kontaktními čočkami.

Je bezpečné kupovat kontaktní čočky online?

Koupit kontaktní čočky online je naprosto bezpečné. Kontaktní čočky, které si koupíte online, jsou přesně stejné, jaké můžete koupit u svého optika. Jsou tedy zcela bezpečné k použití.

Je něco, na co bych měl být opatrný?

Pokud si koupíte kontaktní čočky online, pravděpodobně nebudete mít schůzku u svého optika. To znamená, že si musíte sám zajistit roční oční kontrolu, abyste si byl jistý, že vaše oči jsou stále zdravé a fit, a že dioptrie vašich kontaktních čoček odpovídá vašim očím.

Tuto službu obvykle dostáváte zdarma, když si koupíte kontaktní čočky u svého optika. Když si kontaktní čočky koupíte online, musíte za tuto službu zaplatit sám, ale náklady na návštěvu u optika jsou nicotné ve srovnání s tím, kolik ušetříte na svých kontaktních čočkách.

Měl bych si koupit kontaktní čočky online?

To je úplně na vás. Pokud užíváte drahé kontaktní čočky, můžete ušetřit hodně peněz tím, že si je koupíte online. Na druhé straně budete muset věnovat trochu více času objednávání svých kontaktních čoček jednou za rok. Je to tedy rozhodnutí, které si musíte sám učinit v konečném důsledku.

Reference

  1. Is It Cheaper to Buy Contact Lenses Online or From the Eye Doctor?
  2. How to get contact lenses