Krys a Tour de France


29.06.2024 17:06
Sponzorství Krys na Tour de France

Krys, známý prodejce optických výrobků ve Francii, je dobře známý mezi fanoušky Tour de France. Ale co je Krys a jak je spojen s touto ikonickou cyklistickou událostí?

Co je Krys?

Krys je vedoucí francouzský řetězec optických obchodů, který nabízí brýle, kontaktní čočky a služby optiků. Společnost byla založena v roce 1967 a vyrostla v jednu z nejuznávanějších značek optiků ve Francii s mnoha pobočkami po celé zemi.

Krys a Tour de France

Od roku 2014 je Krys významným sponzorem Tour de France, konkrétně spojeným s bílým dresem. Tento dres, známý jako 'maillot blanc', je udělován nejlepšímu mladému jezdci do 26 let.

Partnerství mezi Krys a Tour de France zvyšuje viditelnost jak značky, tak sportu. Pro Krys je to příležitost ukázat jejich podporu zdraví a sportu, zároveň dosáhnou široké publika prostřednictvím jedné z nejslavnějších cyklistických soutěží na světě.

Dopad sponzorství

Sponzorství na Tour de France nabízí značkám jako Krys významnou expozici. Závod přitahuje miliony diváků na celém světě, což Krys poskytuje platformu pro propojení s globálním publikem.

Reference

  1. Krys Official Website
  2. Tour de France Sponsors
  3. Tour de France, Krys, Press Release 2023
  4. Krys Wikipedia